Tools
Search

  • Řízení výkonnosti
  • Business Intelligence
  • Reporting
  • Dashboarding
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

MICROSOFT OFFICE 365

There are no translations available.


Zjednodušte způsob, jakým vaši zaměstnanci komunikují, sdílejí znalosti, získávají přehled o podniku a vyhledávají informace. Máte možnost poskytnout jim výkonné prostředí pro práci na počítači, přes telefon i v prohlížeči a vylepšit tak nynější i budoucí způsob jejich práce. Microsoft Cloud změní způsob jakým podníkáte.

Microsoft Office 365 popis produktu:


OFFICE PROFESSIONAL PLUS
Klientské aplikace systému Office, které jsou zaměstnancům již dobře známé, a nové aplikace Office Web Apps, které jsou transparentně připojeny do prostředí cloud. K dispozici je flexibilní průběžně placený licenční model vázaný na uživatele.

 

EXCHANGE ONLINE
Microsoft Exchange Online je vysoce zabezpečená hostovaná emailová služba umožňující přístup zaměstnanců odkudkoli. Její cena začíná již na 45 Kč měsíčně za každého uživatele.

 

SHAREPOINT ONLINE
Umožňuje zaměstnancům vytvářet webové stránky pro správu a sdílení důležitých dokumentů a nápadů se spolupracovníky, zákazníky i partnery, synchronizaci kalendářů mezi členy týmu a správu důležitých projektů. SharePoint přitom nemusí být nainstalován ve vašem vlastním datacentru.

 

LYNC ONLINE
Poskytuje organizaci komunikační služby nové generace: např. zasílání rychlých zpráv (IM), sledování stavu, audiovizuální konference mezi počítači a sdílení obrazovky.

 

FOREFRONT
Microsoft Forefront Online Protection for Exchange je hostovaná služba, která chrání příchozí i odchozí e-maily organizací před spamem, viry, phishingem a porušováním emailových zásad.


 

Proč služby Office 365?:
» Rozsáhlý klientský přístup prostřednictvím aplikací systému Office v osobních počítačích i počítačích Mac.
» Zobrazujte a upravujte dokumenty pomocí webových aplikací Office Web Apps s využitím široké škály prohlížečů (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari).
» Přistupujte k e-mailu z většiny prohlížečů prostřednictvím aplikace Outlook Web Apps.
»
Přistupujte k e-mailu, kontaktům, kalendáři a webům SharePoint® z mobilních zařízení včetně Windows® Phone, Nokia, Android, iPhone a BlackBerry.

Nabízené produkty - MICROSOFT OFFiCE 365:

Office Professional Plus
Exchange Online
SahrePoint Online
Lync Online
Forefront Online (On-line protection for Exchange)

 

Více informací naleznete zde...

Naše služby:

» Analýza stávajícího modelu a požadovaných efektů nového řešení, doporučení vhodného cenového plánu nebo návrh hybridního řešení
» Analýza koexistence stávajícího a cloudového řešení
» Registrace služby, příprava smlouvy se společností Microsoft a zajištění průběhu plateb
» Migrace - detailní plán pro synchronizaci identit, migraci dat a instalaca na jednotlivé počítače, dohled nebo realizace navrženého postupu
» Vyškolení uživatelů i administrátorů


Služby v oblasti zdravotnictví....


 

 

 

 

 KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

You are here: Home » CO NABÍZÍME » MS Office 365